Ubezpieczenia medyczne

Jeżeli korzystasz z prywatnej opieki medycznej to ubezpieczenie zdrowotne jest produktem idealnym dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ubezpieczenia zdrowotne są gwarancją wszechstronnej opieki medycznej, szybkiego i bezgotówkowego dostępu do służby zdrowia bez limitów i skierowań .

Ubezpieczeniem zdrowotnym można objąć osoby indywidualne , pracowników firm oraz ich rodziny w grupowym ubezpieczeniu medycznym w zależności od potrzeb osoby ubezpieczającej.

Należy pamiętać , że decydując się na prywatne ubezpieczenie zdrowotne nie traci się uprawnień do świadczeń medycznych  gwarantowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Ubezpieczenie zdrowotne daje Tobie i Twojej rodzinie :

  • szybki i nieograniczony dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistów (ginekologia, chirurgia, ortopedia, okulistyka, kardiologia, pulmonologia, dermatologia, otolaryngologia, neurologia, urologia, reumatologia, alergologia, gastrologia, diabetologia, nefrologia i endokrynologia),
  • dostęp do badań diagnostycznych (badania laboratoryjne, badania RTG, USG, tomografii  komputerowej, mammografii, EKG oraz wiele innych w zależności od dopasowanego wariantu) w sieci placówek  medycznych  z wykwalifikowanym personelem oraz sprzętem diagnostycznym o   najwyższym standardzie.

Zakres ubezpieczenia może zostać rozszerzony o świadczenia dodatkowe m.in:

  • w skład pakietu usług Assistance medycznego TU wchodzi:, opieka nad dziećmi, przywóz leków, transport medyczny do i ze szpitala, organizacja rehabilitacji, zdrowotne usługi informacyjne dostępne przez telefon 24 godziny na dobę, wizyta pielęgniarki w domu, pomoc psychologa i inne,
  • zniżki na stomatologię zachowawczą,
  • opiekę konsultanta szpitalnego podczas pobytu w szpitalu,
  • możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o ryzyko porodu ,
  • wizyty domowe,
  • o leczenie z zakresu chirurgii jednego dnia i rehabilitację medyczną.

Masz dość stania w kolejkach, stresu związanego z terminami kolejnych wizyt u specjalistów dalekich od  realnych potrzeb pacjenta? Daj nam możliwość  nam dobrać idealne ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich żebyście mogli poczuć się bezpiecznie w każdej nieoczekiwanej sytuacji zdrowotnej.


Nasi Partnerzy